ÇEKMEKÖY HABERLERİ

ÇEKMEKÖY'DE BELEDİYE ÇALIŞANLARINDAN KAN BAĞIŞI

cekmekoyde-belediye-calisanlarindan-kan-bagisi Çekmeköy Belediyesi çalışanları, Türk Kızılayı Çekmeköy Şubesi’nin düzenlediği kan bağışı kampanyasına katıldı.

Sarıgazi’de Kurban Satış Pazarı kurulmuyor

sarigazide-kurban-satis-pazari-kurulmuyor Sancaktepe Meclis Mahallesi sakinlerinin isteği oldu. Sarıgazi Lojmanlar mevki olarak yere Çekmeköy Belediyesi Kurban Satış Pazarı kurmuyor.

İLÇE ÖRGÜTLERİNDEN KAFTANCIOĞLU’NA DESTEK AÇIKLAMASI..

ilce-orgutlerinden-kaftanciogluna-destek-aciklamasi Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancoğlu hakkında verilen cezaya karşı istinaf mahkemesine yapılan itirazın ret edilmesine ilişkin tepkiler artarak devam ediyor.

ÇEKMEKÖY'DE ÇOCUKLARIN İSTEDİĞİ GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI YERLEŞTİRİLDİ

cekmekoyde-cocuklarin-istedigi-geri-donusum-kutulari-yerlestirildi Çekmeköy Belediyesi, pandemi öncesinde Sultançiftliği İlkokulu 4E sınıfı öğrencilerinin mektupla talep ettiği geri dönüşüm kutularını yerleştirdi.

İMAMOĞLU’NDAN ANADOLU YAKASINA “ÇEKMEKÖY – SANCAKTEPE METROSU”, AVRUPA YAKASINA “BEYAZIT MEYDANI” MÜJDESİ

imamoglundan-anadolu-yakasina-cekmekoy--sancaktepe-metrosu-avrupa-yakasina-beyazit-meydani-mujdesi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sokağa çıkma yasağında çalışmaları devam eden Anadolu ve Avrupa yakasındaki iki şantiyede incelemelerde bulundu.

CHP ÇEKMEKÖY, MASKE DAĞITIMINA BAŞLADI

chp-cekmekoy-maske-dagitimina-basladi Çekmeköy’de CHP İlçe Başkanı Hüseyin Kızıldaş ve ilçe yöneticileri ile partililer vatandaşa “buyrun maskeniz” dedi…

Çekmeköy'den umut veren örnek dayanışma haberi

cekmekoyden-umut-veren-ornek-dayanisma-haberi Koronavirüs salgını ile mücadele verdiğimiz şu zor günlerde, mahallesinde veya yaşadığı bölgesinde ihtiyaç sahibi dargelirli ailelere destek olan isimler toplum hafızasında yer edinmeye devam ediyor.

Yaptığı çalışmalarla alkışları hak eden muhtar

yaptigi-calismalarla-alkislari-hak-eden-muhtar Yaşadığımız koronavirüs günlerinde alkışladığımız sağlık çalışanları, tebrik ettiğimiz emniyet ve Jandarma ile Sosyal vefa grup çalışanları hepsi bu zor günlerde fedakarlık yapıyor

ÇEKMEKÖY'DE SOKAK HAYVANLARINA MAMA DESTEĞİ

cekmekoyde-sokak-hayvanlarina-mama-destegi Çekmeköy Belediyesi, evde kal çağrılarının ardından yemek verilme oranları düşen sokak hayvanları için besleme çalışmalarını daha kısa aralıklarla yapmaya başladı.

Çekmeköy Belediyesi'nden, kuru gıda destek paketleri

cekmekoy-belediyesinden-kuru-gida-destek-paketleri- Çekmeköy Belediyesi, sosyal yardımda kayıtlı ailelere, içeriğinde kuru gıda bulunan mutfak destek paketleri bırakıyor.

ÇEKMEKÖY'DE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ÜÇ MOTOSİKLET TAHSİS EDİLDİ

cekmekoyde-emniyet-mudurlugune-uc-motosiklet-tahsis-edildi Çekmeköy Belediyesi Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yılında İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne üç motosiklet tahsis etti.

Çekmeköy’de ekmek satışları poşette

cekmekoyde-ekmek-satislari-posette Çekmeköy Belediyesi Zabıta ekipleri Koronavirüs salgını nedeniyle ekmek ve ekmek çeşitlerinin ambalajda satışı ile ilgili kontrollerini sürdürüyor.

Çekmeköy Belediyesi'nden zorunlu açıklama

cekmekoy-belediyesinden-zorunlu-aciklama Çekmeköy Belediyesi'nden Temizlik Ekibine atılan İftira ile ilgili zorunlu açıklama

Çekmeköy'de Bilim Panayırı açıldı

cekmekoyde-bilim-panayiri-acildi Çekmeköy Belediyesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı iş birliğiyle yürütülen “BİLYA Çekmeköy Bilişim ve Yaratıcılık Atölyesi”nin birinci kurunda üretilen projeler kamuoyuna tanıtıldı.

GENÇLER BOĞAZ TURUNDA

gencler-bogaz-turunda Gençlerle Seyr-i İstanbul Projesi’nin bu haftaki misafirleri Özden Cengiz Anadolu Lisesi öğrencileriydi

Çekmeköy Belediyesi’nin yeni nesil eğitim projesi

cekmekoy-belediyesinin-yeni-nesil-egitim-projesi- Çekmeköy Belediyesi’nin yeni nesil eğitim projesi DENES (Deneysel Eğitim Sistemi) ilk eğitim dönemine 1080 öğrenci ile başladı.

ÇEKMEKÖY'DE BAŞKAN POYRAZ BÖLGENİN GAZETECİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

cekmekoyde-baskan-poyraz-bolgenin-gazetecileri-ile-bir-araya-geldi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, 10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesi ile belediyede misafir ettiği bölgenin gazetecileri ile istişare etti.

CHP ÇEKMEKÖY'DE HÜSEYİN KIZILDAŞ İLÇE BAŞKANI OLDU

chp-cekmekoyde-huseyin-kizildas-ilce-baskani-oldu Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul genelindeki ilçe kongreleri devam ediyor.

ÇEKMEKÖY’Ü ZİYARET EDEN İMAMOĞLU’NDAN “SEYİR TEPESİ” TALİMATI

cekmekoyu-ziyaret-eden-imamoglundan-seyir-tepesi-talimati İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy Belediyesi’ne “ortak masa” ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Sancaktepe’de Muhtarlarla buluştu

iyi-parti-istanbul-il-baskani-bugra-kavuncu-sancaktepede-muhtarlarla-bulustu İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Sancaktepe’de Muhtarlarla buluştu

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ