ÇEKMEKÖY HABERLERİ

ÇOCUKLAR İLERİ DÖNÜŞÜM ATÖLYESİNDE BULUŞUYOR.

cocuklar-ileri-donusum-atolyesinde-bulusuyor Çekmeköylü çocuklar, atık malzemelerden müzik aletleri, oyuncaklar yaparak çevre bilinci kazanıyorlar.

Bu kez Uluslararası Kısa Film yarışması ödül aldı

bu-kez-uluslararasi-kisa-film-yarismasi-odul-aldi Çekmeköy Belediyesi’nin üçüncüsünü düzenlediği Uluslararası Kısa Film Yarışması, ödüle layık görüldü.

World Scholar’s Cup 2018 Turnuvası’nda Avrupa Sınav Koleji Rüzgarı

world-scholars-cup-2018-turnuvasinda-avrupa-sinav-koleji-ruzgari- The World Scholar’s Cup (Dünya Bilginler Kupası) İstanbul ayağı, 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Türkiye’den 35 seçkin okulun katılımıyla Koç Okullarının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Türkiye’nin dört bir köşesi Çekmeköy'e taşındı

turkiyenin-dort-bir-kosesi-cekmekoye-tasindi Çekmeköy 4. Kültür Sanat Haftası’nda, öğrencilerin hazırladığı etkinliklerle Türkiye’nin dört bir köşesi belediye bahçesine taşındı.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,hasta ziyareti gerçekleştirdi

cekmekoy-belediye-baskani-ahmet-poyrazhasta-ziyareti-gerceklestirdi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; sağlık problemleri yaşayan Mehmet amcayı Mimar Sinan Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dedi.

Çekmeköy'de engelsiz okul

cekmekoyde--engelsiz-okul Çekmeköy Belediyesi’nin Ekim 2017’de Milli Eğitim Bakanlığı’na devrettiği arsada yapılması planlanan engelliler okulu için yapım protokolü imzalandı.

CÜNEYT ÇAKIR ÇEKMEKÖY DERBİSİNİ YÖNETTİ

cuneyt-cakir-cekmekoy-derbisini-yonetti Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor ve Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü arasında oynanan dostluk maçını, FİFA Kokartlı Hakem Cüneyt Çakır yönetti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Çekmeköy’de Birlik ve Beraberlik İçinde Kutlandı

10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-cekmekoyde-birlik-ve-beraberlik-icinde-kutlandi Çekmeköy Esnaf ve Sanatkarlar Derneği’nin organize ettiği programa Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, STK temsilcileri, muhtarlar ve gazeteciler

Başkan Poyraz Gazeteciler Gününü kutladı

baskan-poyraz-gazeteciler-gununu-kutladi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarını ağırladı.

İBB'den KAMUOYUNA AÇIKLAMA

ibbden-kamuoyuna-aciklama İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılı içerisinde yapılan ve 6 hattan oluşan metro projeleri değil, ihaleleri iptal edilmiştir.

Avrupa Sınav Koleji Robotik Takımı Türkiye Şampiyonu

avrupa-sinav-koleji-robotik-takimi-turkiye-sampiyonu Avrupa Sınav Koleji Robotik Takımı Türkiye Şampiyonu

ÇEKMEKÖY KUDÜS İÇİN TEK YÜREK

cekmekoy-kudus-icin-tek-yurek Binlerce Çekmeköylü Taşdelen Meydanı’nda Kudüs için toplandı.

FİKİRPEREST’E ALTIN KARINCA ÖDÜLÜ

fikirpereste-altin-karinca-odulu Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’nde Kurumsal Gelişim Kategorisi Ödülü, Fikirperest projesi ile Çekmeköy Belediyesi’nin oldu.

CHP Çekmeköy’de Sami Yayla İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı

chp-cekmekoyde-sami-yayla-ilce-baskanligi-icin-adayligini-acikladi Sami Yayla, Cumhuriyet Halk Partisi Çekmeköy İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı

Halis Gerbağa, CHP Çekmeköy İlçe Başkan Adayı oldu

halis-gerbaga-chp-cekmekoy--ilce-baskan-adayi-oldu Halis Gerbağa, CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

CHP Çekmeköy'de genç ve dinamik aday Sami Yayla

chp-cekmekoyde-genc-ve-dinamik-aday-sami-yayla Genç ve dinamik kadrolarla değişim ve yenilikten yana olan CHP Çekmeköy İlçe Örgütü, partinin bu özellikleri ile öne çıkan ismi Sami Yayla ile 2019 yolunda artık başarıya uzanmak istiyor.

Çekmüder Başkanı Yücel Evsen'in Cumhuriyet Bayramı mesajı

cekmuder-baskani-yucel-evsenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Kısa adı Çekmüder olan Çekmeköy Müteahhitler ve İş Adamları Derneği Başkanı Yücel Evsen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Çekmüder'den Çekmeköyspor'a destek

cekmuderden-cekmekoyspora-destek Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulübü yararına toplanan bağışlar kapsamında 200 bin TL destekte bulunan Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneği ÇEKMÜDER, sözünü yerine getirdi.

Çekmeköy'de Alman Çoban Köpekleri sokak hayvanları için yarıştı

cekmekoyde-alman-coban-kopekleri-sokak-hayvanlari-icin-yaristi Çekmeköy Belediyesi ile Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği’nin düzenlediği Alman Çoban Köpeği WUSV Açık Orta Doğu ve Türkiye Şampiyonasına Çekmeköy ev sahipliği yaptı. Yarışmaya ülke

Çekmeköy Kadına Karşı Şiddete Dur Diyor

cekmekoy-kadina-karsi-siddete-dur-diyor Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız başkanlığında Kadına Karşı Şiddetle Mücadele hususunda İlçe Komisyonu kuruldu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ