SANİAD'da yeni dönem

SANİAD'da yeni dönem

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını Sancaktepe Motta Tesislerinde bir kahvaltı ile gerçekleştirdi. Yücel Aydın Saniad'ın yeni başkanı oldu.

DİĞER GALERİLER

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

Özel Sancaktepe Final Lisesi 1. Bahar Şenliği düzenledi

Özel Sancaktepe Final Lisesi,Sarıgazi Kültür Merkezi’nde düzenlediği 1. Bahar Şenliğinde öğrencilerin hazırladığı gösterileri sergiledi.

Sancaktepe'de 80'li yıllar sergisi

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hazırladığı 80'li yıllar sergi ile Sancaktepe’de 80’li yılları yaşatan bir çalışmaya imza attı.

30 Ağustos Zafer Bayramı, Sancaktepe 2018

Büyük Zaferin 96. Yılı tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe ilçesinde de törenle kutlandı. Atatürk Anıtı önünde 09.30 da düzenlenen törenle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı.

19 Eylül Gaziler Günü

Sancaktepe Kaymakamlığı 19 Eylül Gaziler Günü Münasebetiyle Kahraman Gaziler ve Şehit Aileleri Onuruna Yemek Programı Düzenledi

Müzik Her Yerde

SANCAKTEPE - Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü üç yıldır devam ettirdiği Müzik Her Yerde projesi devam ediyor. Öğrencilerden oluşan müzik grupları gitarları, sazları ve söyledikleri şarkılarla Müzik Her Yerde projesini gerçekleştiriyorlar.

Sancaktepe'de 10 Kasım

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 81’nci yıl dönümünde, törenlerle anılıyor. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. Yıl Dönümünde saat 09.05’te Türkiye’de hayat durdu. Tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe İlçesinde de hayat 09.05’te durdu.

Sancaktepe'de 24 Kasım Öğretmenler Günü_2019

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Sancaktepeli Öğretmenlerle yemekte bir araya geldi.

Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü

Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü'nün düzenlediği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliği