30 Ağustos Zafer Bayramı, Sancaktepe 2018

30 Ağustos Zafer Bayramı, Sancaktepe 2018

Büyük Zaferin 96. Yılı tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe ilçesinde de törenle kutlandı. Atatürk Anıtı önünde 09.30 da düzenlenen törenle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı.

DİĞER GALERİLER

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

Özel Sancaktepe Final Lisesi 1. Bahar Şenliği düzenledi

Özel Sancaktepe Final Lisesi,Sarıgazi Kültür Merkezi’nde düzenlediği 1. Bahar Şenliğinde öğrencilerin hazırladığı gösterileri sergiledi.

Sancaktepe'de 80'li yıllar sergisi

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hazırladığı 80'li yıllar sergi ile Sancaktepe’de 80’li yılları yaşatan bir çalışmaya imza attı.

19 Eylül Gaziler Günü

Sancaktepe Kaymakamlığı 19 Eylül Gaziler Günü Münasebetiyle Kahraman Gaziler ve Şehit Aileleri Onuruna Yemek Programı Düzenledi

Müzik Her Yerde

SANCAKTEPE - Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü üç yıldır devam ettirdiği Müzik Her Yerde projesi devam ediyor. Öğrencilerden oluşan müzik grupları gitarları, sazları ve söyledikleri şarkılarla Müzik Her Yerde projesini gerçekleştiriyorlar.

SANİAD'da yeni dönem

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını Sancaktepe Motta Tesislerinde bir kahvaltı ile gerçekleştirdi. Yücel Aydın Saniad'ın yeni başkanı oldu.